Nabídka práce > Vedoucí školní jídelny a kuchař

Vedoucí školní jídelny a kuchař

Náplň práce

Výroba a výdej teplých pokrmů, výroba a výdej studených pokrmů, plynulý chod školní kuchyně, normování surovin na přípravu pokrmů, dodržování předepsaných technologických postupů a zdravotní nezávadnost vyrobených pokrmů dle systému HACCP, znalost spotřebního koše potravin, příprava jídelního lístku, objednávka a přijímání surovin, elektronické zpracování agendy ŠJ.

Požadavky

Zkušenosti s provozem v kuchyní

Práce se skladovým programem

Znalost standardů HACCP

Znalost práce s PC

Samostatnost a spolehlivost

Nabízíme

Mateřská škola rodinného typu s moderním zázemím nabízí dlouhodobou spolupráci, možnost závodního stravování,

čerpání benefitů z Fondu kulturních a sociálních potřeb. Pracovní poměr od 7. 8. 2023

Informace o pozici

  • Mateřská škola Svojetice, okres Praha - východ
  • Středočeský kraj
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 27 000 - 33 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Možnost závodního stravování, čerpání benefitů z Fondu kulturních a sociálních potřeb
  • Místo pracoviště: Mateřská škola Svojetice, okres Praha - východ