Nabídka práce > Junior office manager s přesahem do marketingu

Junior office manager s přesahem do marketingu

Náplň práce

– jsi naším spojkou mezi klienty a dodavateli a zajištíš, aby vše probíhalo jako po másle
– děláš produkční činnost, kontroluješ termíny a nebojíš se na ně dohlédnout
– všechno papírování a různé administrativní úkoly jdou přes tebe
– občas použiješ kalkulačku, protože zpracováváš nabídky a tvoříš objednávky
– když je třeba, pošleš balík nebo zajdeš do obchodu a dohlédneš na to, ať je v kanceláři pořádek
– přivítáš naše klienty a pohostíš je šálkem pohody v podobě kávy nebo čaje
– svou kreativitu a zručnost využiješ při správě sociálních sítí
– spravuješ e-mailingové kampaně
– jednou za čas na náš web přidáš stránku s novou referencí
– pomůžeš nám k propagaci našeho studia a budování povědomí o značce

Požadavky

– jsi spolehlivý a komunikativní, ale zároveň i pečlivý a samostatný
– zajímáš se o nové technologie a chceš se naučit o nich více (včetně využívání umělé inteligence ke své práci)
– nezalekneš se napsat e-mail nebo zvednout telefon a začít věci řešit
– Excel a Word (ale hlavně Google Docs) pro tebe nejsou jen náhodné slova

Výhodou bude, když:

– zajímáš se o grafický design a/nebo marketing a máš chuť se v této oblasti dále rozvíjet
– umíš anglicky
– máš řidičský průkaz

Nabízíme

– místo v moderní kanceláři v centru Brna, kde vládne skvělá atmosféra
– stabilní zaměstnání na plný nebo poloviční úvazek na HPP
– volnost a důvěru
– patřičné ohodnocení
– přístup k dokonalé kávě, která tě bude každý den dobíjet energií

Další informace

Jsme grafické studio UPSALA. Zaměřujeme se na tvorbu značek a všechno okolo nich — tvoříme loga, vizuální styly, webové prezentace a tiskové materiály. Specializujeme se také na walldesign (propojování grafického a interiérového designu), v návaznosti na vizuální identitu klienta.

Hledáme multitalentovaného jedince se zájmem o grafický design, který/á se postará o plynulý chod kanceláře a zároveň touží po objevování nových kreativních výzev.

Stačí, když nám pošleš své CV na upsala@upsala.cz a my se ti ozveme zpět.
Nástup do práce je možný ihned, po zaškolení a předání práce.

Tak neváhej a dej nám vědět, těšíme se na tebe!

Informace o pozici

  • Upsala s.r.o
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Administrativa, Marketing, média a reklama,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Čeština, Angličtina
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Jakubská