Nabídka práce > Domovník/správce

Domovník/správce

Náplň práce

Pracovními činnostmi jsou - dohled na udržování čistoty a pořádku ve svěřené budově a jejím okolí - kontrola dodržování domovního řádu nebo dalších předpisů popř. podmínek majitele, správce či provozovatele budovy - provádění příslušných prací a zásahů vyplývajících z těchto předpisů a podmínek - odemykání a zamykání budovy v souladu s domovním řádem či jinak stanovenými podmínkami - provádění jednoduché údržby budovy (např. drobná oprava omítek, nátěrů, výměna zámků, patentních vložek, výměna skleněných tabulek, čistění ucpaných odpadů zvonem, jednoduchá výměna těsnění apod.) - objednávání údržbových a opravářských prací u odborných firem, přebírání výsledků jejich práce - obsluha vytápění (např. kotlů) včetně manipulace s palivy, dozor nad správným používáním společných prostor budovy (např. prádelna, jídelna, kuchyně atd.) každodenní vedení evidence ubytovaných návštěvníků.

Požadavky

Předpokladem pro úspěšný výkon povolání je zručnost, smysl pro řešení technických problémů, určité organizační schopnosti, schopnost jednat s lidmi, zodpovědnost.

Nabízíme

domovník/správce má k dispozici i služební prostory, kde může přespat, ale i dlouhodobě bydlet

Informace o pozici

  • Zezula Pavel
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Cestovní ruch a ubytování, Manuální a dělnické profese, Ostatní, Ostraha a bezpečnost, Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 24000
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: firemní telefon, příspěvek na pohonné hmoty
  • Vhodné pro: i pro osoby v důchodovém věku
  • Místo pracoviště: Moravská Třebová