Nabídka práce > Obsluha čerpací stanice brigáda / částečný úvazek

Obsluha čerpací stanice brigáda / částečný úvazek

Náplň práce

Obsluha čerpací stanice, objednávání a navádění zboží, práce s PC a za kasou, přejímka paliva, úklid

Požadavky

- profesní životopis
- nutná pečlivost, odpovědnost, spolehlivost
- příjemné vystupování

Nabízíme

- práci na částečný úvazek nebo DPP - dlouhodobá spolupráce
- práci v malém a milém kolektivu
- lokalita pracoviště je čerpací stanice EuroOil Šenov

Další informace

Směny 6-13 a 13-20, včetně so+ne+sv. Pracuje se po celý rok.
V případě zájmu zašlete životopis na mail Pinkavova30@seznam.cz, budeme Vás informovat.

Informace o pozici

  • Lucie Pinkavová
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: DPP 130,-/hodina
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: Dárkové karty
  • Vhodné pro: Aktivní lidi, kteří mají chuť pracovat
  • Místo pracoviště: Šenov u Ostravy