Nabídka práce > KURÝR BOLT FOOD BRNO DPP/ IČO

KURÝR BOLT FOOD BRNO DPP/ IČO

Náplň práce

Hledáte flexibilní práci, kterou si můžete přizpůsobit svému volnému času a zároveň si vydělat slušné peníze? Pokud ano, máme pro vás skvělou nabídku! Hledáme kurýry, kteří budou doručovat jídla pomocí platformy Bolt Food.

Pokyny budete dostávat prostřednictvím aplikace Bolt Courier, která vám přidělí objednávky z restaurací poblíž Vás. Stačí si objednávku převzít a doručit ji zákazníkovi na základě pokynů v aplikaci. Nemusíte se starat o platby v hotovosti, reklamace a další administrativu- o to se postará náš tým podpory.

Požadavky

Vyžadujeme především chuť pracovat, úsměv na tváři a schopnost komunikovat se zákazníky. Musíte být profesionální, spolehliví a slušní. Potřebujete také vlastní dopravní prostředek (auto, kolo, motorku, skútr, nebo koloběžku) a mobilní telefon s daty.

-Schopnost komunikovat se zákazníky
-Vlastní dopravní prostředek- Auto, kolo, koloběžka, motorka, nebo skútr
-Telefon s mobilním internetem

Nabízíme

Nabízíme vám naprostou časovou svobodu- můžete si Vaši práci plánovat podle vašich potřeb a volného času. Nejsou žádná omezení na počet doručených objednávek nebo hodin, a proto se můžete spolehnout na naprostou svobodu svého času a zajímavé výdělky.

- Časová flexibilita
- Výplata každý týden
- Zajímavé finanční ohodnocení- průměrně více než 200 Kč/ hod
- Možnost spolupráce na DPP, nebo IČO

Další informace

Tato práce pro Vás je vhodná pro kohokoliv, kdo si chce přivydělat, ale může se stát i Vaším hlavním zdrojem příjmů. Velkou výhodou je výplata zasílána týdně na Váš bankovní účet a naprostá transparentnost a férové jednání.
Tak neváhejte a přidejte se k nám! Staňte se součástí naší flotily a užijte si svobodu a flexibilitu práce.

Informace o pozici

  • KuryrPartner
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství, Logistika a doprava, Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 150-300 Kč/ hod
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: studenty, seniory, osvč, přivýdělek
  • Místo pracoviště: Brno