Nabídka práce > Obchodní referent(ka) / asistent(ka) OKNA a DVEŘE

Obchodní referent(ka) / asistent(ka) OKNA a DVEŘE

Náplň práce

* příprava cenových rozpočtů pro obchodníka a jeho klienty
* práce s kalkulačním programem na okna a dveře
* komunikace s obchodníkem a příprava podkladů na schůzky
* práce s vnitřním online systémem

Požadavky

* min. SŠ vzdělání
* zkušenosti s přípravou cenových nabídek – velkou výhodou
* uživatelská znalost MS Office
* pozitivní přístup k práci
* zodpovědnost a pečlivost

Nabízíme

* možnost kariérního růstu a následně i služebního vozidla
* nástupní mzda 33 000 Kč
* až 2 týdny dovolené navíc
* příspěvky na volnočasové aktivity (Multisport karta zdarma)
* lokalita: Brno

Informace o pozici

  • RYZÍ DOMOV a.s.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Čeština
  • Plat: 33000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: až 2 týdny dovolené navíc, Multisport karta, možnost kariérního růstu a následně i služebního vozidla
  • Vhodné pro: zkušené s adminsitrativní prací, přípravou cenových rozpočtů
  • Místo pracoviště: Dornych 384/102, 617 00 Brno