Nabídka práce > Operátor výroby / Náborový příspěvek 5000,- Kč / Možnost ubytování - Uherské Hradiště

Operátor výroby / Náborový příspěvek 5000,- Kč / Možnost ubytování - Uherské Hradiště

Náplň práce

Pro našeho významného klienta v oblasti automobilového průmyslu hledáme vhodné uchazeče na pozici operátora výroby.

Požadavky :

  • praxi ve výrobě nejlépe v automobilovém průmyslu
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • manuální zručnost
  • ochotu pracovat ve 2 směnném provozu krátký/dlouhý týden
  • zdravotní způsobilost

Nabízíme :

  • práci na HPP
  • startovací mzdu 22 000 - 23 000,- Kč čistého
  • náborový příspěvek ve výši 5000,- Kč
  • stravenky
  • příplatky dle ZP
  • 25 dní dovolené
  • příjemné, čisté a bezpečné prostředí s přátelskou atmosférou
  • možnost ubytování

V případě zájmu o uvedenou pozici nám pošlete svůj životopis na e-mail ostrava@arwa.cz

nebo volejte do naší pobočky na tel.: +420 558 433 323

Těšíme se na Vás

Informace o pozici

  • ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Ostrava