Nabídka práce > Jeřábník - Možnost ubytování / Žďár nad Sázavou - Náborový příspěvek 5000,- Kč

Jeřábník - Možnost ubytování / Žďár nad Sázavou - Náborový příspěvek 5000,- Kč

Náplň práce

Hledáte stabilitu a možnost široké škály karierního růstu v silné společnosti ?

Pak čtěte dál

Jako jeřábník budete důležitou součástí přední významné společnosti ve Žďáru nad Sázavou.

Náplň:

  • ovládání velkého mostového jeřábu z kabiny/případně licího jeřábu

Nabízíme :

  • práci na HPP
  • náborový příspěvek ve výši 5000,- Kč
  • startovací mzdu 18 000,- Kč
  • stravenky
  • možnost ubytování

Požadujeme :

  • pracovitost
  • jeřábnický a vazačský průkaz výhodou
  • praxe výhodou
  • fyzická zdatnost

Vaše znalosti a dovednosti jako jeřábník :

  • platné oprávnění na jeřáb
  • samostatnost
  • ochota pracovat v třísměnném režimu
  • časová flexibilita

Pokud Vás nabídka zaujala, tak nás kontaktujte na tel.: 558 433 323/720 986 676

nebo nám pošlete svůj životopis na email: ostrava@arwa.cz

Těšíme se na Vás !

Informace o pozici

  • ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Žďár nad Sázavou