Nabídka práce > Soustružník s možností ubytování - Žďár nad Sázavou

Soustružník s možností ubytování - Žďár nad Sázavou

Náplň práce

Jako Soustružník budete v budoucnu důležitou součástí společnosti našeho zákazníka ve Žďáru nad Sázavou.

Pracovní náplň:

  • vyvrtávání děr na VHR 500 a VHR 1600

Požadavky:

  • praxe
  • vyučení v oboru
  • samostatnost
  • směnnost

Nabízíme:

  • práce na HPP
  • startovací mzda od 18 100 Kč - 23 820 Kč
  • osobní ohodnocení podle výkonu v práci
  • příplatky za práci v noci a o víkendu
  • 25 dnů dovolené
  • možnost ubytování
  • směnnost ranní/noční/odpolední (nepřetržitý provoz)

Pokud Vás tato nabídka oslovila, tak neváhejte nám zavolat do kanceláře

v Ostravě na tel.: 558 433 323/720 986 676 nebo nám zašlete svůj

životopis na email: ostrava@arwa.cz

Informace o pozici

  • ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Žďár nad Sázavou