Nabídka práce > Vazač s ubytováním, náborový příspěvek 10 000,- Kč

Vazač s ubytováním, náborový příspěvek 10 000,- Kč

Náplň práce

Jako Vazač budete v budoucnu důležitou součástí společnosti našeho zákazníka ve Žďáru nad Sázavou.

Pracovní náplň:

  • vázaní a manipulace s břemeny

Požadavky:

  • praxe výhodou
  • vyučení
  • vazačský a jeřábnický průkaz výhodou
  • samostatnost
  • směnnost

Nabízíme:

  • práce na HPP
  • startovací mzda od 18 580 Kč v čistém
  • osobní ohodnocení podle výkonu práce
  • bonusy / příplatky
  • příplatky za práci v noci a o víkendu
  • 25 dnů dovolené
  • směnnost ranní/noční odpolední (nepřetržitý provoz)
  • možnost ubytování

V případě zájmu o uvedenou pozici pošlete svůj životopis na e-mail: ostrava@arwa.cz,

nebo volejte do naší pobočky na tel.:420 558 433 323

Budeme se těšit na případnou spolupráci !

Team ARWA

Informace o pozici

  • ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Žďár nad Sázavou