Nabídka práce > Obsluha stroje s nástupem IHNED

Obsluha stroje s nástupem IHNED

Náplň práce

Hledáš jednoduchou práci, kde Tě náležitě ocení? Nevadí Ti pracovat ve dvousměnném až třísměnném provozu? Máš zkušenosti s prací ve výrobě?

Pak si právě našel!

Budeš provádět jednoduchou obsluhu stroje ve společnosti, která si Tě bude vážit a za Tvojí práci Tě spravedlivě odmění.

Nemusíš se ničeho bát, jelikož budeš velmi dobře zaučen.

Startovací základní mzda od 25 000 Kč měsíčně!

Aby sis pořádně odpočinul, budeš mít 25 dní DOVOLENÉ.

Za své pracovní nasazení dostaneš i nadstandartní bonusy a příplatky.

Neváhej a kontaktuj nás, rovnou zavolej na tel. 352601788 nebo nám napiš na email karlovyvary@arwa.cz.

Těšíme se na TEBE!

Informace o pozici

  • ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Hradec Králové