Nabídka práce > Tesař HPP, Ostrava

Tesař HPP, Ostrava

Náplň práce

Nebojíš se fyzické práce a chceš pracovat ve stabilní společnosti jako TESAŘ?

Jsi samostatný, zodpovědný a máš praxi v oboru?

Pak hledáme právě TEBE!

Můžeme ti nabídnout za tvoje zkušenosti startovací mzdu od 26 000 Kč

Zaručujeme ti zázemí a zaměstnání v úspěšné české stavební společnosti s mnohaletou tradicí.

Nabízíme

  • práce na HPP

  • výborné finanční podmínky

  • 18.Bonusy za produktivitu 2 000 Kč

  • 25 dnů dovolené

  • 8 hod pracovní doba

  • stravenky v hodnotě 150 Kč

Pokud je to pro tebe lákavá nabídka, tak neváhej nám hned zavolat do kanceláře

Ostrava na Tel.558 433 323/720 986 676 nebo nám zašli svůj životopis

E mail ostrava@arwa.cz

a my se ti obratem ozveme!

Informace o pozici

  • ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Ostrava-Mariánské Hory