Nabídka práce > Hledáme Lakýrníky / Nástup Ihned

Hledáme Lakýrníky / Nástup Ihned

Náplň práce

Jsi manuálně zručný? Máš rád barvy a lakování?

Nemáš problém pracovat na třísměnný provoz?

Pak hledáme právě TEBE!

Můžeme ti nabídnout za tvoje zkušenosti startovací mzdu od 28 000,- Kč

Budeš zajišťovat obsluhu linky. Nemusíš se ničeho bát, jelikož budeš velmi dobře zaučen.

Zajistíme ti termín pohovoru a obratem NASTUP do práce.

Práce není fyzicky náročná, zvládne ji kdokoliv a zaručujeme ti zázemí skvělé společnosti, která si tě bude vážit.

Požadujeme

- spolehlivost

- manuální zručnost

- chuť pracovat

Nabízíme

- práce na HLAVNÍ POMĚR

- náborový příspěvek 5000kč

- zajištění UBYTOVÁNÍ v areálu společnosti

- nadstandartní BONUSY za práci v noci a o víkendu

- STRAVENKOVÝ paušál při plné docházce

- 25 dní DOVOLENÉ

- dlouhodobou spolupráci

- možnost profesního růstu

Pokud je to pro tebe lákavá nabídka, tak neváhej nám hned zavolat do kanceláře do OSTRAVY na tel. 558 433 323 / 720 986 676 nebo nám vypiš žádost na email: ostrava@arwa.cz

TĚŠÍME SE NA TEBE!

Informace o pozici

  • ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Žďár nad Sázavou