Nabídka práce > Operátor CNC (od 25.000Kč)

Operátor CNC (od 25.000Kč)

Náplň práce

Informace o pracovním místě

Pro našeho významného klienta hledáme šikovné, spolehlivé, dochvilné a pracovité lidi, kterým nevadí práce na směny. Vaší hlavní náplní práce bude práce a obsluha CNC strojů. Jejich údržba a kontrola. Kontrola a měření parametrů, nastavení měřidel. Práce s výrobní dokumentací a kartami. Praxe v oboru vítána, avšak není podmínkou. Vše Vám rádi ukážeme a vysvětlíme. Pokud Vás pracovní nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedených telefonních číslech, nebo nám rovnou na naši e-mailovou adresu zašlete své životopisy. Zajistíme Vám pohovor a prohlídku provozu. Následně, pokud bude vše dle našich i Vašich představ, vyřídíme potřebnou administrativu a už nic nebude bránit Vašemu nástupu do práce. Těšíme se na Vás! Požadujeme * základní zkušenosti s obsluhou strojů CNC * pracovitost * ochotu pracovat na směny * ochotu učit se novým věcem * dobrý zdravotní stav Nabízíme * mzdu od 25 000,- Kč v závislosti na praxi * náborový příspěvek ve výši 5000,- Kč * příplatky nad rámec zákona * příspěvek na stravování * zázemí stabilní společnosti * možnost zajištění ubytování

Informace o pozici

  • ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Hradec Králové