Nabídka práce > ZEMĚDĚLSKÝ DĚLNÍK, TRAKTORISTA

ZEMĚDĚLSKÝ DĚLNÍK, TRAKTORISTA

Náplň práce

- traktorové práce s taženým i neseným nářadím, s vlekem i bez
- práce spojené s ošetřováním skotu
- práce při pěstování, výrobě a prodeji vánočních stromků
- práce s motorovou pilou při výrobě dřeva
- práce s křovinořezem a ostatní práce potřebné na farmě

Požadavky

POŽADAVEK:
- vyučení v oboru traktorista mechanizátor nebo jakýkoliv zemědělský či technický obor
- činnosti na technických zařízeních - obsluha ruční motorové pily;
- činnosti na technických zařízeních - obsluha křovinořezu;
- řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B;
- řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Nabízíme

PRACOVNÍ DOBA:
- 7 - 15:30 hod.
- v době sklizní flexibilní (v návaznosti na druh činnosti)
- Pružná pracovní doba
- 28000 - 31000 Kč
- 1.5.2023 - neurčito

Další informace

První kontakt TELEFONICKÝ.

Informace o pozici

  • Ing. Vítězslav Pánek
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Zemědělství, lesnictví, ekologie,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 28000 - 31000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Bělá pod Pradědem (Jeseník)