Nabídka práce > Administrativní pracovník - home office

Administrativní pracovník - home office

Náplň práce

Hledáme schopné studenty či maminky na MD, které by bavilo dělat administrativu pro doučování.

Jedná se o shánění dětí na doučování a komunikaci s lektory, apod.

Práce by byla z domova (home office) na Všem telefonu či počítači. Občas proběhne schůzka, buď osobně (Plzeňský kraj), nebo on-line.
Brigáda je vhodná hlavě pro ty, kteří můžou být na telefonu a připojení k internetu, pořád.

Nástup co nejdříve, zatím brigáda do konce školního roku. Pokud s Vámi budeme spokojeni, není problém protáhnout brigádu na delší čas.

Požadujeme:

Minimální věk 17 let
Zkušenost s komunikací s lidmi!
Komunikativnost

Více informací v e-mailu a na pohovorech.

Těšíme se na Vás!

Požadavky

Nabízíme

Platové ohodnocení podle toho, jak budete úspěšní.
Brigáda je na pár hodin denně.

Informace o pozici

  • BAVITO
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Typ pracovního poměru: Brigáda