Nabídka práce > Finanční poradce (od 25.000,- Kč)

Finanční poradce (od 25.000,- Kč)

Náplň práce

* Starat se o to, aby klienti měli kvalitní finanční zajištění ušité jim na míru
* Vyhledávání nových obchodních příležitostí
* Pomáhat klientům v situacích, které život přináší
* Být spolehlivým a celoživotním partnerem pro oblast finančního poradenství
* Pružná pracovní doba, přátelské prostředí
* Kanceláře v centru Brna

Požadavky

* Motivaci a pro klientský přístup
* Přirozené vystupování, schopnost naslouchat a získat si důvěru klienta
* Chuť na sobě neustále pracovat
* Minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitou – vhodné i pro absloventy
* Čistý výpis z trestního rejstříku
* Žádná exekuce nebo insolvence

Nabízíme

* Poskytujeme nadstandardní příjmy, a to díky vysokým provizím a finanční podpoře za výkon
* Propracovaný systém školení a podpory nejen v začátcích, karierní růst a osobní rozvoj
* Zázemí největší pojišťovny v České republice
* Na rozjezd máme připravenou podporu pro nováčky v oboru ve výši až 475 000,- nad rámec provizí
* Finanční bonusy a prémie
* Čas si řídíte sami díky flexibilní pracovní době s možností Home Office
* Naši manažeři zastávají roli profesionálních parťáků, kteří nelimitují, ale práci usnadňují
* Rozvoj a trénink děláme moderně, máme vlastní televizi, která vzdělává a baví zároveň

Informace o pozici

  • Daniel Marček
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a finance,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Brno