Nabídka práce > Fyzioterapeut/ fyzioterapeutka

Fyzioterapeut/ fyzioterapeutka

Náplň práce

Jsme malý tým nadšených profesionálů, kteří chtějí pomáhat lidem a vidět úlevu v jejich tvářích. Máme velké množství klientů a vlastní krásné prostory v centru Hranic na Moravě. Hledáme posilu, KTEROU FYZIOTERAPIE BAVÍ.

Vaší hlavní náplní práce bude poskytování fyzioterapie našim klientům, kteří se potýkají s různými typy bolesti a problémů s pohybovým aparátem. Vaše úkoly budou zahrnovat diagnostiku a terapii poruch pohybového aparátu, rehabilitaci po úrazech a operacích, a další specifické metody terapie.

Požadavky

- vzdělání SZŠ, VZŠ nebo VŠ v oboru fyzioterapie,
- způsobilost k výkonu povolání dle zákona č. 96/2004 Sb.,
- občanská a morální bezúhonnost
- odborné kurzy výhodou

Nabízíme

- nástup ihned nebo dle dohody,
- stabilní zaměstnání v moderním pracovním prostředí
- možnost seberealizace a dalšího odborného růstu
- 5 týdnů dovolené
- práce na plný nebo zkrácený úvazek - dle dohody
- dobré platové podmínky

Informace o pozici

  • Fyzioterapie MAADRE s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání:
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: I pro absolventy (zaučíme)
  • Místo pracoviště: Hranice na Moravě