Nabídka práce > Asistent/Asistentka Prodeje

Asistent/Asistentka Prodeje

Náplň práce

-asistovat zákazníkům při nákupu, komunikace se zákazníkem, zákaznický servis

-obsluhovat pokladnu, pracovat s hotovostí,

-přijímat zboží,

-vykonávat drobnou administrativní práci.

- hledáme spolehlivého a kreativního člověka, se vztahem k módě

- ochotou učit se novým věcem,

- dobrou náladou zakládáme si na skvělém servisu a fungujících týmech, proto hledáme někoho, s kým se budou cítit dobře zákazníci i naši zaměstnanci

Požadavky

Co musíte znát, mít a umět?

Nabízíme

Co Vám nabízíme?

-úvodní zaškolení,

-motivačné bonusové ohodnocení,

-práci v příjemném kolektivu,

-zaměstnanecké slevy

-lidský přístup

-motivačné soutěže.

Informace o pozici

  • Marionet Production s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek