Nabídka práce > Prodejní asistent/tka CALZEDONIA,

Prodejní asistent/tka CALZEDONIA,

Náplň práce

Pro prodejnu Calzedonia Václavské Náměstí v Praze hledáme prodejní asistenty/tky na plný i zkrácený pracovní úvazek.
Profesionální a přirozená asistence zákazníkům je pro nás klíčem k úspěchu. Máte nadšení pro práci ve stylové prodejně, příjemné vystupování a upřímný úsměv? Tak jste tu správně.

Požadavky

Pro pozici Asistent/tka prodeje CALZEDONIA uvítáme především kladný přístup
k práci v oblasti módy.
Vše ostatní Vás naučíme. Asistenti/tky prodeje se podílí na tváři samotné prodejny, vystavují zboží, které také umí zákazníkům dobře nabídnout.

Nabízíme

A proč byste měl/a pracovat právě pro nás? Co nás odlišuje od jiných zaměstnavatelů?
Jsme stabilní úspěšná společnost, jejíž produkty si zamilovaly miliony klientů po celém světě.
Vstřícné pracovní prostředí u nás není jen prázdným pojmem.
Uniformu si vyberete dle svého vkusu a doladíte tak svůj osobitý styl.
Nemusíte si dělat starosti s náklady na obědy, dostanete od nás stravenky plně hrazené naší společností!
A náš atraktivní prémiový systém se Vám bude určitě také líbit.

Těšíme se na osobní setkání.

Informace o pozici

  • ACASTEX CONCEPT
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 26000 - 40000
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: stravenky 150kč/den, benefit karta 600kč/měsíc, módní kolekce - uniformy,
  • Vhodné pro: studenty/tky, absolventy/tky,
  • Místo pracoviště: Praha 1