Nabídka práce > Obráběč kovů / Soustružník / Seřizovač CNC – Německo

Obráběč kovů / Soustružník / Seřizovač CNC – Německo

Náplň práce

*Obsluha, seřizování a programování CNC zařízení dle tech. dokumentace
(Mazak, Myiano, Citizen,…)
*Udržování čistoty na pracovišti
*Spolupráce napříč odděleními

Požadavky

*Vyučení v oborou obrabění kovů, zámečník (další technické obory)
*Bez vyučení - praxe na obdobné pozici
*Znalost čtení technické dokumentace, měření mikrometrem
*Znalost německého jazyka – výhodou

Nabízíme

*Hlavní pracovní poměr s německou prac. smlouvou
*Práci v rodinné firmě
*Možnost dalšího rozvoje v oboru (tj. kurzy v oblasti seřizování, programování,soustružení,…)
*Možnost komunikace v českém, slovenském i německém jazyce
*Organizaci ubytování zajistí firma

Další informace

Místo Pracoviště: Bitigheim-Bissingen, Německá republika

Webové stránky: www.as-praezisionsdrehteile.de V

Informace o pozici

  • Adam Schäffer GmbH
  • Zahraničí
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Česky, Slovensky, Německy
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Bietigheim-Bissingen, Německo