Nabídka práce > Pracovník zákaznických služeb - péče o stávající zákazníky

Pracovník zákaznických služeb - péče o stávající zákazníky

Náplň práce

Rádi komunikujete s lidmi a baví vás hledat řešení? Pokud ano, máme pro vás zajímavou pracovní nabídku. Pro společnost Pražská energetika hledáme novou posilu do týmu na pozici Pracovník zákaznických služeb - péče o stávající zákazníky.

Na této pozici vás čeká pravidelný kontakt již se stávajícími klienty společnosti. Nesetkáte se zde s 'cold cally'.
Možnost nástupu: dohodou
Místo výkonu práce: Kubánské náměstí 11, Praha 10 Vršovice

Vaší prací bude:
- telefonická komunikace se stávajícími zákazníky PRE
- prezentace a nabídka produktů společnosti (elektřina, plyn) stávajícím zákazníkům
- dosahování stanovených prodejních cílů
- analýza potřeb zákazníka, poskytování aktuálních informací
- administrativa spojená s hovory

Požadavky

- ukončené maturitní vzdělání
- vynikající komunikační schopnosti a argumentační dovednosti
- energie – jak do práce, tak prodávat ji v práci
- aktivní uživatelská práce na počítači
- výhodou je praxe z call centra

Nabízíme

- zaměstnání pro moderní a ekonomicky silnou společnost
- práci v týmu mladých, přátelských lidí
- pracovní úvazek 37,5 h/týden
- fixní mzdu 27.000 Kč a výkonnostní bonusy v průměru 7.500 Kč
- 5 týdnů dovolené + 3 sick days
- stravenky v hodnotě 140 Kč
- možnost profesního vzdělávání

Informace o pozici

  • GIT Consult Czech, s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Telekomunikace,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: bez jazyků
  • Plat: 27000 - 32000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: měsíční bonusy, 3 sick days, 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 140 kč
  • Místo pracoviště: Kubánské náměstí 11