Nabídka práce > ELEKTRONIK - ELEKTROTECHNIK MZDA AŽ 56 TISÍC + náborový příspěvek 50.000,- Kč

ELEKTRONIK - ELEKTROTECHNIK MZDA AŽ 56 TISÍC + náborový příspěvek 50.000,- Kč

Náplň práce

• Provádění oprav, úprav a změn strojů - PLC Siemens
• Pravidelné prohlídky strojů a zařízení
• Úpravy programu strojů vedoucí k zefektivnění výroby
• Aktivní podpora TPM implementace
• Vedení příslušné dokumentace
• Spolupráce s externími servisními techniky
• Analýza poruch strojů

Požadavky

• Vzdělání v oboru elektro, vyhláška č. 50/78 Sb. §6
• Zkušenosti s programováním robotů výhodou
• Zkušenosti s vyfukováním / vstřikováním plastů výhodou
• Znalost technické dokumentace
• Znalost práce na PC
• Aktivní přístup k řešení problémů a ochota učit se novým věcem

Nabízíme

• Zaučení na pozici od zkušených kolegů
• Čisté a bezpečné pracovní prostředí v rostoucí firmě
• Solidní přístup a dodržování pracovněprávní legislativy je pro nás samozřejmostí
• Motivační systém odměňování – v závislosti na zkušenostech kandidáta
• Měsíční výkonové prémie (až 3.000,- Kč) a další bonusy
• Náborový příspěvek ve výši 50.000,- Kč při splnění podmínek
• Nadstandardní příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3 % - 6 % hrubé mzdy, tzn. v průměru 1.000 - 3.000,- Kč v závislosti na výši mzdy
• 13. mzda (ve výši jedné měsíční mzdy, není vázáno na plnění cílů), 14. mzda (vyplacena v závislosti na výkonnosti závodu)
• Příspěvek na závodní stravování (dotované obědy, kantýna v areálu závodu) – cena za oběd 25,- Kč
• 5 týdnů dovolené
• Odměny za zlepšovací návrhy – až 25.000,- Kč
• Možnost využití firemní autobusové dopravy
• Odměna za doporučení vhodného kandidáta – až 50.000,- Kč
• Odměny při dosažení pracovního jubilea, odměny při speciálních osobních událostech (svatba, narození dítěte, důchod)
• Motivační program v oblasti BOZP – další finanční benefity
• Sportovní programy
• Firemní společenské a sportovní akce
• Firemní vzdělávání, propracovaný systém plánování dalšího rozvoje a kariérního růstu, vč. možností mezinárodní mobility v rámci celé společnosti Textron

Další informace

V případě zájmu prosím kontaktujte Barboru Rakoušovou - tel.: +420 727 967 802, další informace naleznete na kariérních stránkách kautex.jobs.cz.

Informace o pozici

  • Kautex Textron Bohemia, spol. s r. o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 38.000 - 56.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: absolventy
  • Místo pracoviště: Kněžmost