Nabídka práce > Obchodní zástupce - Junior

Obchodní zástupce - Junior

Náplň práce

• zodpovědnost za rozvoj obchodních vztahů u našich stávajících i nových zákazníků
• péče o zákazníky, denní komunikace s nimi a vyhledávání nových obchodních příležitostí
• podílení se na řešení specifických požadavků zákazníků
• budete přímo odpovědni za své obchodní výsledky
• zpracování obchodních poptávek a nabídek

Požadavky

• základní obchodní dovednosti a příjemné vystupování
• ochotu cestovat
• samostatnost i schopnost pracovat v týmu
• SŠ technického směru (stavební, strojní apod.)

Nabízíme

• perspektivní práci v dlouhodobě stabilní české společnosti
• motivující mzdové ohodnocení, odměna přímo odvislá od Vašich osobních výsledků
• další firemní benefity

Informace o pozici

  • BEMATECH s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: angličtina i němčina výhodou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: firemní jídelna a příspěvek na stravování, benefit karta, dovolená navíc, mzdové podmínky dohodou
  • Vhodné pro: SŠ technického směru - stavební, strojní
  • Místo pracoviště: Velká Bíteš