Nabídka práce > DENNÍ RECEPČNÍ 4* HOTEL V PRAZE

DENNÍ RECEPČNÍ 4* HOTEL V PRAZE

Náplň práce

- zajištění bezproblémového chodu recepce
- Check-in, Check-out
- práce s hotelovým systémem
- zpracování rezervací
- profesionální komunikace s hosty a vyřizování jejich požadavků
- spolupráce s ostatními odděleními v hotelu

Požadavky

- požadujeme min. 10 směn v měsíci
- český jazyk, anglický jazyk na pokročilé úrovni, další jazyky výhodou
- přátelské a profesionální vystupování
- dobré komunikační schopnosti
- schopnost pracovat samostatně i v týmu
- časová flexibilita
- předchozí zkušenosti v oblasti hotelnictví výhodou

Nabízíme

- práci na plný úvazek či možnost brigády (možnost naplánování směn)
- odpovídající finanční ohodnocení včetně motivační složky
- možnost profesního růstu v rámci společnosti
- příjemné moderní pracovní prostředí v Praze
- profesionální a přátelský kolektiv

Informace o pozici

  • HO, s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Cestovní ruch a ubytování,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: český jazyk, anglický jazyk, další jazyk výhodou
  • Plat: 130 - 150 Kč/hod.
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Absolventi
  • Místo pracoviště: Praha 5