Nabídka práce > údržbář-zajištění provozu a údržba kanalizace

údržbář-zajištění provozu a údržba kanalizace

Náplň práce

zajištění provozu a údržba kanlizačího řadu a příslušenství (ČOV, vakuová stanice...)

Požadavky

FO nad 18 let
státní občan ČR nebo cizí státní občan s trvalým pobytem v ČR
svéprávnost a bezúhonost
výuční list v oboru opravář, elekttrikář atpod. + praxe na obdobné pozici výhodou
manuální zručnost
držitel ŘP sk. B
datum nástupu ihned nebo dle dohody
práce ve směnném provozu, pohotovostní služby, flexibilní pracovní doba, pracovní poměr na dobu neurčitou

Nabízíme

nový pracovník bude zaučen
platové podmínky odpovídají náročnosti této pracovní pozice

Další informace

přihláška do výběrového řízení musí obsahovat označení výběrového řízení, jméno a příjmení, titul uchazeče, datum a místo narození, st. příslušnost, místo trvalého pobytu, tel. kontakt a e-mail, datum a podpis uchazeče
k přihlášce požadujeme motivační dopis a životopis, výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíců, kopie dokladu o nejvyšší vzdělání

bližší informace na webu obce + na tel. 775 23 10 19

výběrové řízení "pracovník provozu a údržby kanalizace obce Tišice" do 17. dubna 2023

vyhlašovatel si vyhrazuje právo vyhlášené výběrové řízení kdykoliv zrušit, či nevybrat žádného z přihlášených uchazečů/uchazeček

Informace o pozici

  • Obec Tišice
  • Středočeský kraj
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Tišice