Nabídka práce > ÚČETNÍ HPP - SLUŽBA ŠKOLÁM

ÚČETNÍ HPP - SLUŽBA ŠKOLÁM

Náplň práce

Zpracovávání účetnictví a mzdy pro školské zařízení (specifické zkušenosti netřeba, zaučení na místě)

Požadavky

smysl pro týmovou práci pozitivní myšlení ochotu dál se školit, časovou flexibilitu, min. SŠ + maturita

Nabízíme

stabilitu volnočasové organizace, 10. platová třída (dle tabulek), po 3. měs. možnost osobního ohodnocení.

Další informace

Benefity: stravenky, příspěvek na penzijní připojištění.

Termín: od 01.02.2023 Kontakt: Bc. Dana Vondráčková

Telefon: 241 730 435 Email: vondrackova@hc4.cz

Informace o pozici

  • DDM Praha 4 Hobby centrum 4
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 10. platová třída (dle tabulek), po 3. měs. možnost osobního ohodnocení
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: stravenky, osobní ohodnocení, příspěvek na penzijní připojištění, fitness v místě
  • Místo pracoviště: Bartákova 1200/4, Praha 4