Nabídka práce > Administrativní pracovníci - OSZ pro Prahu 8

Administrativní pracovníci - OSZ pro Prahu 8

Náplň práce

Odesílání DTS (datová schránka), odesílání pošty (mezinárodní i tuzemské), přijímání pošty, faxování, kopírování, občasné psaní na diktát, komunikace se soudy a SZ a další činnosti dle kancelářského řádu pro státní zastupitelství.

Požadavky

Středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou
Dobrá znalost MS Office a gramatiky
Bezúhonnost
Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost.

Nabízíme

5 týdnů dovolené
5 dnů indispozičního volna
Stravné 160 Kč - stravenková karta

Informace o pozici

  • Městské státní zastupitelství v Praze
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Čeština
  • Plat: 20 590 - 29 170 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna, Stravné 160 Kč - stravenková karta
  • Místo pracoviště: 28. pluku 1533/29b, Praha 10