Nabídka práce > Obchodní zástupce

Obchodní zástupce

Náplň práce

Pro Českou úklidovou firmu hledáme obchodní zástupce.
Nabízíme firemní podporu, práci z domova, práci na DPP, HPP, IČO, včasné placení výplaty/faktur.
Požadujeme aktivní vyhledávání nových zakázek, příjemné a reprezentativní vystupování, základní znalost práce s PC.
Nástup možný okamžitě.
Nabízíme další firemní bonusy pro aktivní zástupce.
Výdělky podle domluvených zakázek. Navíc je pasivní příjem z dlouhodobých zakázek.

Nabízíme

Informace o pozici

  • K&K GROUP INVEST s.r,o
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Podnikatelské příležitosti,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Vhodné pro: IČO,MD,ID,
  • Místo pracoviště: Jihlava a okolí