Nabídka práce > ZMRZLINOVÁ BRIGÁDA LÉTO2023 Vysoké Mýto a Ústí nad Orlicí

ZMRZLINOVÁ BRIGÁDA LÉTO2023 Vysoké Mýto a Ústí nad Orlicí

Náplň práce

Příprava a prodej kvalitní české točené zmrzliny a ledové tříště z Opočna, včetně desinfekce zmrzlinového stroje.
V Hradci Králové máme tři provozovny, dále v Hořicích, ve Vysokém Mýtě a v Ústí nad Orlicí.

Máte ráda kvalitní točenou zmrzlinu? Jste komunikativní a umíte se smát? Chcete si solidně vydělávat? Jste spolehlivá? Jste pracovitá? Je Vám více jak 18 let? Pokud jste na všechny otázky odpověděla ANO, pošlete nám co nejrychleji svůj stručný životopis. Odpovíme všem, co pošlou životopis.

Požadavky

Spolehlivost. Samostatnost. Slušnost. Nadstandardní čistotu a hygienu na provozovně. Příjemné a profesionální vystupování. Věk minimálně 18 let. Životopis.

Nabízíme

Důkladné zaškolení. Solidní pravidelný příjem, včetně motivačních akcí. Plánování směn.

Informace o pozici

  • Viktor Kadaník - RAMAX
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: ženy
  • Místo pracoviště: Vysoké Mýto a Ústí nad Orlicí