Nabídka práce > Řidič nákladního kontejnerového a cisternového vozidla

Řidič nákladního kontejnerového a cisternového vozidla

Náplň práce

práce sacím cisternovým vozem, obsluha, práce kontejnerovým vozem + vlek, sání čištění jímek a lapolů. Převoz kapalných a tuhých odpadů.

Požadavky

• řidičské oprávnění C + E
• platný profesní průkaz řidiče, osvědčení ADR výhodou
• elektronická karta řidiče
• výpis z karty řidiče

Nabízíme

• dlouhodobý pracovní poměr na dobu neurčitou
• jistotu práce ve stabilní firmě zabývající se nakládání s odpady
• systém firemních benefitů - mobilní telefon, stravenky
• zodpovědnou práci, kde se můžete dále rozvíjet a realizovat
• možnost dalšího vzdělávání a kurzy profesního rozvoje, například získání
profesních, strojních a jiných průkazů na náklady zaměstnavatele
• stabilní místo bez nutnosti cestovat
• mzdu 200 Kč / hod.
• náhrady cestovného

Informace o pozici

  • odpady XL s. r. o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 200,00 Kč/hod.
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: mobilní telefon, stravenky, 25 dnů dovolená
  • Vhodné pro: muže
  • Místo pracoviště: Jaroslav u Holic