Nabídka práce > Dveřník/hosteska

Dveřník/hosteska

Náplň práce

Do našeho koktejlového baru v centru Prahy přijmeme brigádníka na pozici dveřník/hosteska.
Náplní pozice je vítání hostů, jejich usazování, přijímání rezervací.
Hledáme komunikativního člověka s příjemným vystupováním a dobrou znalostí ČJ a AJ.

Požadavky

Práce je ve všední dny i o víkendech (zejména od čtvrtku do neděle), od 18.00 do 01.00 hod.
Odměna 160,- Kč/hod netto, po zapracování a dobré spolupráci 170.-Kč / hod netto.
Práce formou DPP nebo DPČ, možnost i HPP v případě práce po celý týden, od pondělí do neděle.

V případě zájmu o brigádu nám prosím zašlete aktuální životopis nebo zprávu na linda@hemingwaybar.cz.
Vhodné především pro studenty VŠ, upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci.
Nástup ihned.

Informace o pozici

  • HEMINGWAY BAR
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: ČJ a AJ, případně další
  • Plat: Dohodou
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: Vhodné především pro studenty VŠ, upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci.
  • Místo pracoviště: Hemingway bar