Nabídka práce > Asistentka

Asistentka

Náplň práce

Charakteristika pracovní pozice
Asistentka zpracovává širokou škálu administrativních agend jednotlivých členů vedení, celých oddělení či jiných útvarů společnosti.

Pracovní činnosti
Příprava podkladů, formálních dokumentů pro nadřízeného zaměstnance.
Vedení diáře nadřízeného zaměstnance.
Organizování pracovních cest (letenky, ubytování).
Zajištění překladu dokumentů, tlumočení jednání.
Tvorba reportů, statistik, prezentací.
Příprava podkladů pro jednání a porady, zpracování zápisů z nich.
Vyřizování obchodní korespondence.
Obsluha datových schránek.
Správa došlé a odchozí pošty, včetně elektronické.
Aktualizace obchodních dat společnosti, údajů v OR, profesních sdružení, asociacích atd.
Zajišťování ověření písemností u orgánů statní správy.
Péče o návštěvy.
Zajišťování občerstvení při jednáních managementu.
Objednávání květin, dárků pro obchodní partnery apod.
Archivace dokumentů.
Zajišťování kancelářských potřeb.
Vykonávání dílčích administrativních prací, obsluha kancelářské techniky (skener, kopírka, atd.)

Požadavky

Počítačovou způsobilost.
Jazyková způsobilost v češtině.
Způsobilost k řízení osobního automobilu - výhodou.
Numerická způsobilost - výhodou.
Ekonomické povědomí - výhodou.
Právní povědomí - výhodou.

Nabízíme

NABÍZENÉ BENEFITY ZAMĚSTNANCŮM
- příspěvek na penzijní připojištění
- navýšení základní výměry dovolené o 5 dnů po odpracování 1 roku
- příspěvky na pracovní a životní výročí
- stravenky

Další informace

Nástup od 01.04.2023

Informace o pozici

  • SEEIF Ceramic, a.s.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Angličtina - výhodu
  • Plat: 25 000 -27 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Absolventy
  • Místo pracoviště: Ostrava