Nabídka práce > Učitel/ka matematiky, chemie, českého jazyka, španělského jazyka, anglického jazyka

Učitel/ka matematiky, chemie, českého jazyka, španělského jazyka, anglického jazyka

Náplň práce

Rozšiřujeme náš tým pedagogů a hledáme učitele matematiky, chemie, španělského jazyka, anglického jazyka
a českého jazyka.

Požadavky

- ukončené vysokoškolské pedagogické vzdělání
- praxe ve školství není podmínkou, uvítáme i čerstvé absolventy
- zodpovědný přístup
- chuť učit se novým věcem
- otevřenost ke spolupráci
- neočekáváme dokonalého, ale reflektujícího učitele

Nabízíme

práci na plný nebo částečný úvazek od srpna 2023
přátelský, mladý a proaktivní kolektiv
alternativní možnosti výuky
pracovní notebook
5 sick days
možnost profesního rozvoje
inspirativní a tvůrčí prostředí

Další informace

www.phgymnazium.cz
kontakt: info@phgymnazium.cz

Informace o pozici

  • Pražské humanitní gymnázium, školská právnická osoba
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání:
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: 5 sick days, pracovní notebook, možnost profesního rozvoje, inspirativní a tvůrčí prostředí
  • Vhodné pro: absolventy i zkušené učitele
  • Místo pracoviště: Pražské humanitní gymnázium, š. p. o., Svatoslavova 333/4, 140 00 Praha 4