Nabídka práce > Zubní technik specializovaný na výrobu snímatelných náhrad

Zubní technik specializovaný na výrobu snímatelných náhrad

Náplň práce

Jako náš zubní technik budete mít na starosti výrobu snímatelných náhrad, jako jsou deflexové náhrady, kovové skelety nebo protézy. Vaší prací bude příprava a zpracování otisků, výroba modelů, výroba a úprava náhrad a další práce související s jejich výrobou.

Požadavky

Praxe nutná! Samostatnost, spolehlivost, preciznost, zodpovědnost

Nabízíme

Nabízíme Vám stabilní a perspektivní zaměstnání, možnost dalšího profesního růstu, příjemnou pracovní atmosféru a individuální přístup. Vaše odměna bude sjednána v podobě provize 35% ze zisku Vaší práce.

Další informace

Aktuální ceník:

Informace o pozici

  • Valerie Bražiněnko - Zubní laboratoř
  • Středočeský kraj
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Čeština
  • Plat: 35000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Zbraslavice