Nabídka práce > Manažer kvality / kvalitář

Manažer kvality / kvalitář

Náplň práce

Jste pečlivý a odpovědný člověk, který rozumí kvalitě? Zajímala by Vás práce pro dynamicky rozvíjející se pobočku německé společnosti?

- Očekáváme, že budete spravovat, integrovat a kontrolovat interní postupy
- Nedílnou součástí Vaší práce bude vyhodnocování reklamací
- Dále budete vyhodnocovat neshody
- Jelikož je zásadní, aby kvalita výrobků byla co nejvyšší, budete se starat o aplikaci nástrojů kvality
- Povedete dokumentaci
- Aby vše fungovalo, jak má, je třeba, abyste se staral/a i o školení zaměstnanců

Požadavky

Jaké znalosti a dovednosti se vám budou hodit

- SŠ vzdělání technického směru
- MS Office, případně ERP (výhodou)
- Orientace v technické dokumentaci
- Znalost NJ (případně AJ) - budete komunikovat s kolegy v mateřské společnosti
- Bez samostatnosti, odpovědnosti, časové flexibility a týmového ducha se neobejdete
- Pojmy jako FMEA, KVP, SPC, 8D reporty, 3D měření a ISO 9001 by Vám neměly být cizí

Nabízíme

Nabízíme
Co vám můžeme nabídnout

- Čeká Vás práce v mladém kolektivu
- Budete spolupracovat s pobočkami v Německu
- Společnost Vám zajistí různá školení v oboru, a proto budete mít možnost profesně a kariérně růst
- Dostanete celou škálu benefitů: 25 dní dovolené, jazykové a profesní kurzy, příspěvky na životní/penzijní pojitštění, stravenky, prémie

Další informace

V případě zájmu pošlete Váš životopis, ozveme se Vám, a následně se domluvíme na osobním pohovoru

Informace o pozici

  • Koever CZ s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Německý
  • Plat: 42000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 25 dní dovolené, jazykové a profesní kurzy, příspěvky na životní/penzijní pojitštění, stravenky, prémie
  • Vhodné pro: absolventy
  • Místo pracoviště: Libčice nad Vltavou