Nabídka práce > Finanční poradce

Finanční poradce

Náplň práce

péče o klienty a řešení jejich požadavků, spolupráce se zkušenějšími členy týmu, hledání vhodných řešení pro klienty, vedení běžné administrativy

Požadavky

Dokončené středoškolské vzdělání s maturitou, VŠ, reprezentativní vystupování, do svého týmu hledám cílevědomou a vytrvalou osobu se srdíčkem

Nabízíme

Platové podmínky: neomezené provize plus bonusy (dle času věnovaného podnikaní)
Skvělý kolektiv
Možnost karierního růstu !
Odbornou péči a vzdělávání + certifikace
Semináře během roku
Tvoření vlastního týmu
Za odměnu cestování
Možnost se zdokonalovat a rozvíjet se
Bonus při splnění daných podmínek 2x registrace (pojišťovnictví, investice či úvěry)
2x certifikace (pojišťovnictví, investice či úvěry)

Informace o pozici

  • Veronika Bobálová Finanční rodinné poradenství
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Český jazyk
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: Možnost karierního růstu, vzdělávání, cestování, jste pánem svého času, spolupráce s odborníky v daném oboru, skvělý kolektiv, tvoření vlastního týmu, Karierní růst
  • Vhodné pro: Absolventy SOŠ a VŠ se zaměření na finance a pojišťovnictví (možnost také jako brigáda při škole), pro maminky na MD