Nabídka práce > řidič MKD

řidič MKD

Náplň práce

Co bude Vaší náplní práce?
* řízení nákladního vozidla
* kontrola průběhu nakládky a vykládky
* pravidelná údržba celé soupravy
* včasné odevzdávání dokumentů souvisejících s nákladem a výkonem řidiče

Požadavky

Chcete se těšit do práce? Přijďte mezi nás! Nástup možný ihned.
Čeká Vás dobrá parta a přátelské prostředí. Přijmeme do svého kolektivu zodpovědného kolegu – řidiče s platným oprávněním sk. C + E, digitální kartou řidiče a profesní způsobilostí a alespoň roční praxi v mezinárodní kamionové dopravě. .

Nabízíme

Jezdíme stabilní práci do DE, SK, NL, GB, AT.. v jednání jsou destinace - S, DK, N.
Vždy dle dohody.

Další informace

V případě zájmu pro více informací volejte: 777 114 175, či pište na email: mh-transport@email.cz

Informace o pozici

  • MH - TRANSPORT CZ s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: pasivně němčina, angličtina
  • Plat: 40.000,-Kč až 60.000,-Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Atraktivní zaměstnanecké benefity - možnost levnějšího tankování do vlastního vozu, cestovní pojištění, příspěvek na důchodové pojištění a další
  • Vhodné pro: Přijmeme do svého kolektivu zodpovědného kolegu – řidiče s platným oprávněním sk. C + E, digitální kartou řidiče a profesní způsobilostí a alespoň roční praxi v mezinárodní kamionové dopravě.
  • Místo pracoviště: Bystřice nad Pernštejnem