Nabídka práce > Pedagog v lesní mš

Pedagog v lesní mš

Náplň práce

Do týmu naší lesní mateřské školy v Praze-Kolovratech hledáme do 9/2023 kolegu/kolegyni-průvodce. Práce na 2-3 dny v týdnu, 8-16 hodin. Pedagogické vedení dětí ve věku 3-6 let, pobyt s dětmi venku (za jakéhokoliv počasí), při nepříznivém počasí máme jako zázemí vytápěnou jurtu.

Požadavky

Náš průvodce by měl splňovat požadavky na pedagogické vzdělání. Jednoznačně ale preferujeme, aby měl rád děti, uměl nastavit hranice a zároveň být laskavý, byl důsledný a ochotný překonávat sám sebe, dál se vzdělávat, rád pracoval v týmu a vnímal přínos i zodpovědnost, jeho povolání bylo jeho posláním. Zkušenost s pobytem venku za jakéhokoliv počasí (třeba v rámci svého volného času, vedení oddílu apod.) je pro nás velmi důležitá.

Nabízíme

V den služby vegetariánský oběd, velká podpora týmu a zřizovatele, možnost se dále vzdělávat (semináře a kurzy od Asociace lesních mš), příležitost trávit čas venku v přírodě, dále se rozvíjet, stát se součástí komunity. Pracoviště na vlakovém spoji z centra Prahy (25 min. vlakem, který jezdí každou čtvrthodinu).

Informace o pozici

  • Vzdělávací spolek sOOva
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: český
  • Plat: dle dohody
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Benefity: vege obědy, možnost dalšího vzdělávání, pobyt venku v přírodě, kvalitní tým kolegů
  • Vhodné pro: kohokoliv
  • Místo pracoviště: Praha 10-Kolovraty