Nabídka práce > Svatební asistentka

Svatební asistentka

Náplň práce

Ahoj,
hledám svatební asistentku, svoji pravou ruku.
Jsi studentka, maminka na mateřské, manažerka? Na tom nezáleží… Máš nějaké zkušenosti se svatbami? Super! Nemáš žádné zkušenosti? Nevadí! Důležité je mít empatii, skvělou náladu a dělat práci, protože Tě baví a naplňuje. Samozřejmě je potřeba skvěle zvládat nečekané stresové situace, protože pro naše klienty je to životní událost, která se jen tak neopakuje. Vše Tě naučíme, ale Tvoji povahu nezměníme.
Pokud máš vztah ke květinám, designu, dekorování, rádi se s Tebou seznámíme blíže. Čeká na Tebe skvělý kolektiv a rozmanitá práce při zajištění hladkého průběhu svatebního dne (koordinaci, dekorování, květinová výzdoba, zajištění cateringu apod.).
Sezonu máme od května do poloviny října - pátky a soboty (nahodile, na směnách bychom se domluvili), práce je ve Viticích - kousek od Prahy. Pro bližší informace prosím piš na email statekvitice@email.cz a napiš nám k tomu pár vět o sobě ?
Marcela

Požadavky

Vlastní doprava

Informace o pozici

  • WeDo Services s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Gastronomie a pohostinství, Manuální a dělnické profese, Ostatní, Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: od 150 Kč/hod
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: studenty, maminky na mateřské
  • Místo pracoviště: Vitice