Nabídka práce > OBSLUHA V GASTRO PROVOZECH (občerstvení pro návštěvníky)

OBSLUHA V GASTRO PROVOZECH (občerstvení pro návštěvníky)

Náplň práce

• zajištění chodu příslušného gastro provozu,
• přejímka a uskladnění zboží, příprava a prodej sortimentu,
• objednávky zboží dle stavu skladových zásob,
• podávání informací návštěvníkům a průzkum poptávky,
• úklid provozu,
• hmotná zodpovědnost za svěřené finanční prostředky.

Požadavky

• příjemné vystupování a dobré komunikační schopnosti, spolehlivost,
• samostatnost a operativnost,
• zdravotní průkaz,
• časovou flexibilitu – práce i o víkendech a svátcích.

Nabízíme

• stabilní práci v renomované zoologické zahradě,
• přátelský pracovní kolektiv,
• pestrou práci v atraktivním prostředí,
• stabilní pracovní ohodnocení a jistotu,
• možnost zvýhodněného stravování v provozech zoo,
• nástup možný ihned.

Další informace

Motivační mail a životopis pošlete na gastro@zoo-olomouc.cz.

Informace o pozici

  • ZOO Olomouc
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: ZOO Olomouc