Nabídka práce > ZDRAVOTNÍ SESTRA PRO DOMÁCÍ PÉČI

ZDRAVOTNÍ SESTRA PRO DOMÁCÍ PÉČI

Náplň práce

● stanete se součástí týmu, který poskytuje zdravotní péči přímo v domácnostech
pacientů
● při léčbě budete spolupracovat s rodinou klienta
● budete se pohybovat v terénu v okrese Benešov
● budete se aktivně podílet na rozvoji organizace

Požadavky

● kvalifikaci všeobecné zdravotní sestry pro samostatný výkon povolání
● pozice je vhodná i pro absolventy s požadovaným vzděláním
● chuť zvládat nové příležitosti a zájem dále se vzdělávat
● vlídný a citlivý přístup ke klientům
● aktivní řidičskou zkušenost (práce v terénu)
● samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
● trestní bezúhonnost
● souznění s posláním organizace

Nabízíme

● práci na hlavní i částečný pracovní poměr ve stabilní neziskové organizaci
● můžete se podílet na práci, která má smysl
● učíme se jeden od druhého
● zajímavé finanční ohodnocení
● možnost vzdělávání a supervize
● služební auto
● 5 týdnů dovolené
● zaměstnanecké benefity

Informace o pozici

  • RUAH o.p.s.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání:
  • Plat: 35000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Benešov okres