Nabídka práce > Administrativní činnost - asistent/ka prodeje

Administrativní činnost - asistent/ka prodeje

Náplň práce

Zajišťování obchodní agendy společnosti. Komunikace s obchodními partnery a konečnými zákazníky ( prodej zboží). Přijímání a vyřizování poptávek. Tvorba obchodních nabídek. Navazování a rozvíjení obchodních vztahů. Správa webových stránek a firemního Facebooku. Tvorba e-shopových objednávek.

Požadavky

-Znalost práce na PC (MS Office + IS ABRA výhodou)
- Komunikativnost, příjemné vystupování
- Znalost angličtiny na středně pokročilé úrovni (aktivní AJ)
- Rozhodovací a organizační schopnosti
- Trestní bezúhonnost
- Spolehlivost

Nabízíme

- příspěvek na stravování, sick day
- příspěvek na penzijní pojištění po absolvování zkušební doby
- práce v menším kolektivu
- mzda 30 000,- po zaučení možný růst
- možnost nákupu zboží se slevou pro zaměstnance
- pracovní doba 6.30 - 15.00

Informace o pozici

  • Nako Kolín s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Anglický jazyk
  • Plat: 30 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: obědy, penzijní připojištění, sick day
  • Vhodné pro: komunikativní pracovník
  • Místo pracoviště: Církvice u Kutné Hory