Nabídka práce > Účetní, pracovník Turistického informačního centra

Účetní, pracovník Turistického informačního centra

Náplň práce

Náplň práce:
- Vedení účetnictví PO, zpracování účetních závěrek
- Obsluha Turistického informačního centra
- Pracovní doba stálá (občasné víkendy, účast na akcích pořádaných PO)

Požadavky

Co od vás očekáváme:
- SŠ ekonomického směru
- Znalost podvojného účetnictví (účetní program Money výhodou)
- Dobrá znalost PC (Office, Outlook)
- Dobré komunikační schopnosti, samostatnost, znalost Počátek a okolí výhodou
- Znalost jednoho světového jazyka
- Řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme

Nástup:
- Od 1. 4. 2023 pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito. Nástup možný i dříve, dle domluvy.
Platové zařazení:
- Dle nařízení vlády č. 531/2021 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě

Další informace

Přihlášky zasílejte na adresu Kulturní zařízení města Počátky, Palackého nám. 7, 394 64 Počátky nebo e-mailem infocentrum@pocatky.cz nejpozději do 15. 2. 2023.

Z přijatých přihlášek budou vybráni nejvhodnější kandidáti na obsazení pracovního místa, kteří budou pozváni k ústnímu pohovoru.
Přihláška musí obsahovat: kontaktní údaje na uchazeče, strukturovaný životopis, doklad o dosaženém vzdělání, souhlas s nakládáním s osobními údaji.

Informace o pozici

  • Kulturní zařízení města Počátky
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: agličtina
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Počátky