Nabídka práce > Grafik/Grafička

Grafik/Grafička

Náplň práce

Grafická příprava projektových výstupů

Příprava DTP, tiskovin (ale není podmínkou)
Grafika pro online: bannery, sady pro soc. sítě
Výpomoc a asistence při projektech, do budoucna řízení

Požadavky

• výbornou orientaci v grafickém designu, teorii barev a typografii
• zkušenost s přípravou jednotného vizuálního stylu
• zkušenost s tvorbou newsletteru (výhodou)
• kreativitu, pečlivost a smysl pro detail
• schopnost plánovat a stanovovat si průběžně priority
• proaktivitu, časovou flexibilitu
• vlastní grafické programy
• zkušenost s focením a tvorbou videa (výhodou)


Potřebuji grafika, který má cit pro grafiku, kreativitu a zápal. Který mi bude pomáhat s korekturami, ale mám v rukávu mnohem více zajímavějších projektů, které bychom spolu denně řešili.

Nabízíme

Kanceláře v centru Plzně, zázemí, klid na práci. Ranní káva je jasná věc.

Další informace

Juniorské pozici odpovídá nástupní odměna, která ale poroste tak rychle jak porostete vy profesně. Je možné domluvit se i na zkráceném úvazku do budoucna i home office - třeba po mateřské atd...

Strukturovaný životopis a motivační dopis společně s portfoliem obsahujícím minimálně 5 Vašich předchozích grafických prací posílejte s předmětem: Přihláška do výběrového řízení – Grafik/Grafička na adela@radovadesign.cz.

Informace o pozici

  • Radova Design Studio
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Kultura a umění,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 14000-20000
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: Grafik/Grafička
  • Místo pracoviště: Plzeň
Odpovědět na inzerát