Nabídka práce > BRIGÁDNICE/ BRIGÁDNÍK DO RESTAURACE A KOMPLETNÍ TÝM DO NAŠEHO BISTRA

BRIGÁDNICE/ BRIGÁDNÍK DO RESTAURACE A KOMPLETNÍ TÝM DO NAŠEHO BISTRA

Náplň práce

Přijímáme lidi na dvě odlišné provozovny:

Do Hotelu & Hostinec Slunce - hledáme člověka, který se zapojí plnohodnotně do našeho týmu. To znamená od servisu - plac, samozřejmě recepce i výpomoc s úklidem hotelu. Prostě člověka, který pomůže tam, kde je zrovna třeba (tak jako my všichni).

Do Bistra Slunce Podvrší hledáme partu (ideálně kamarádky či pár), který se rozhodl si přes léto přivydělat. Jedná se o práci uprostřed přírody s nejkrásnější atmosférou, co znám. Proto by Ti/ Vám tam neměl chybět úsměv na tváři a chuť učit se novým věcem. Odměna může být velice nadstandardní, jelikož je počítána z chodu bistra.

Požadavky

Požadujeme úsměv na tváři, chuť pracovat a učit se novým věcem, jeden světový jazyk na komunikativní úrovni, osobní přístup k hostům, časovou flexibilitu

Nabízíme

Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení, posezónní bonus, zvýhodněnou stravu na pracovišti, slevy na naše gastro služby mimo pracovní dobu, úzký rodinný tým, možnost bydlení pro klíčové zaměstnance

Další informace

Preferujeme osobní schůzi více než životopis, dále zkušenosti více než školu. Požadujeme úsměv a chuť - ostatní dokážeme naučit. Těšíme se!

Informace o pozici

  • Family Sport & Relax
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Aspoň jeden světový jazyk na komunikativní úrovni
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: Nadstandardní ohodnocení - dle výkonu, posezónní bonus, strava a zvýhodněné nápoje považujeme za samozřejmost, zaměstnanecké slevy na gastro služby mimo pracovní dobu, pro klíčové zaměstnance možnost ubytování dle domluvy
  • Vhodné pro: Maminky na mateřské, středoškoláky či vysokoškoláky
  • Místo pracoviště: Osečná