Nabídka práce > Sales support

Sales support

Náplň práce

Pro našeho klienta, zabývajícího se fotovoltaikami hledáme kolegu/kolegyni na pozici Sales support. Budete pravou rukou obchodního oddělení a pomáhat se zpracováním podkladů k objednávkám.
Zkušenosti jsou vítány, nejsou však nutností. Velmi rádi Vás zaškolíme.

Pokud si jdete za svými cíli, dotahujete věci do konce, jste proaktivní a nebojíte se komunikovat po telefonu i osobně, tak je tato pozice přímo pro Vás!

Dostanete tak prostor se rozvíjet a získat nové zkušenosti.

Náplň pracovní pozice
• vytváření nabídek pro obchodníky v portfoliu firemních zákazníků
• vytváření kompletní dokumentace pro podpis objednávky
• zpracování podkladů od obchodníků
• komunikace s obchodníkem popřípadě klientem

Požadavky

Požadavky na pozici
• znalost Microsoft Office (Excel, Word)
• znalost práce ve vizualizačních programech výhodou (PV Sol, Solar edge apod.)
• znalosti elektro výhodou
• zvládání většího objemu komunikací
• dodržování stanovených termínů
• chtít se vzdělávat v daném oboru – trh energetiky je velice proměnný
• práce v kanceláři v Brně
• samostatnost
• proaktivita
• minimální vzdělání středoškolské

Nabízíme

Co nabízíme
• různé formy spolupráce - IČO, dohoda či HPP
• kanceláře v centru Brna (Milady Horákové 13)
• technické zaškolení
• administrativní zaškolení
• mentor na pracovišti
• výše odměny není omezena, záleží na pracovitosti - po zapracování až 50 000,- Kč

Další informace

Máte-li zájem, odpovězte na inzerát nebo nám pošlete e-mail spolu s životopisem.

Informace o pozici

  • Axoloxa s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: čeština
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: absolventy
  • Místo pracoviště: Milady Horákové 13, 60200, Brno