Nabídka práce > Finanční poradce

Finanční poradce

Náplň práce

• Baví vás komunikace s lidmi?
• Nebojíte se nových příležitostí a chcete si rozšířit okruh Vašich vědomostí a vzdělání?
• Láká vás možnost organizovat si čas podle sebe?
• Hledáte reálnou dlouhodobou spolupráci s kariérou a zázemím stabilní silné společnosti?

Pojďte pracovat pro Generali Českou pojišťovnu a.s., která nyní nabízí zcela inovativní dlouhodobý adaptační program pro své finanční poradce. Jeho součástí je vícesložkové odměňování se zajímavými bonusy, úhrada všech potřebných zákonných certifikací a možnost nabízet široké portfolio produktů pod jednou značkou (pojistné produkty, hypotéky, úvěry, stavební spoření, účty, investice). Vaší prací bude především péče o svěřené portfolio klientů a obchodní jednání se současnými i novými klienty a příprava optimálních návrhů řešení jejich situace.

Požadavky

Zákonnou podmínkou je minimálně SŠ vzdělání s maturitou. Dalším nezbytným předpokladem je dobrá uživatelská znalost práce s PC. Praxe není nutná, máme propracovaný systém vzdělávání, kde Vás vše naučíme.
(U zájemců se zkušenostmi v oboru lze dohodnout individuální nastavení adaptace a finančního ohodnocení).

Nabízíme

Zajistíme a uhradíme Vám veškeré potřebné vzdělání a zákonné certifikace pro Vaši práci, včetně podpory profesionální prezentace na sociálních sítích a vlastní webové stránky. Finanční odměny a bonusy nad rámec adaptace (uvedeného platu).
Pracovní místo: okres FM, zázemí v kanceláři ve FM, možnost využití kanceláří ve Frýdlantu n.O. a Jablunkově.

Informace o pozici

  • Iva Mlynářová
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 25000 - 40000
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Frýdek-Místek