Nabídka práce > Customer Support Rockstar

Customer Support Rockstar

Náplň práce

Zákaznícka podpora v eshope s oblečením. Komunikácia so zákazníkom v češtine/slovenčine. Komunikácia v rámci firmy - v angličtine.

Pracovný deň:
6:00-7:00 Spracovanie žiadostí na zmenu objednávky
7:00-10:00 Odpovedanie na prichádzajúce správy od zákazníkov cez email a Facebook
10:00-12:00 Kontrola reklamačných tabuliek, doplnenie chýbajúcich informácií. Komunikácia s tímom.
13:00-15:00 Odpovedanie na prichádzajúce správy od zákazníkov cez email a Facebook

Požadavky

Komunikatívnosť
Empatia
Schopnosť riešiť problémy samostatne
Technické znalosti: Word, Excel, Google Sheets and Docs
Tímový hráč
Angličtina - komunikácia v angličtine každý deň

Nabízíme

- Možnosť dlhodobej spolupráce v prípade obojstrannej spokojnosti
- Zvýhodnené ceny na sortiment počas celého roku
- Work/life balance

Informace o pozici

  • Lelosi
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Čeština/Slovenčina + Angličtina B2/C1
  • Plat: Dohodou podľa skúseností
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: Zľavy v eshope
  • Místo pracoviště: Remote - práca z domu