Nabídka práce > Obchodník - Fotovoltaické elektrárny a Tepelná čerpadla

Obchodník - Fotovoltaické elektrárny a Tepelná čerpadla

Náplň práce

- Energetické poradenství
- Oslovování klientů
- Administrativa, vytváření cenových nabídek na FVE a TČ
- Setkávání se s kolegy na pravidelných schůzkách

Požadavky

- Obchodní duch
- Týmový hráč
- Mít chuť, učit se novým věcem
- Práce s PC
- Řidičský průkaz skupiny "B"

Nabízíme

- Zajímavé finanční ohodnocení
- Neomezený karierní růst (hledáme jak obchodníky, tak budoucí manažery schopné vést vlastní tým)
- Příspěvky na vzdělání
- Příspěvky na auto
- Příspěvky na dovolenou
- Flexibilní pracovní doba (přivýdělek při práci/plný úvazek)
- Pestrý vzdělávací systém
- Absolutní volnost v pracovním nasazení (je na každém kolik si chce vydělat)
- Zajímavé firemní akce

Další informace

Vše co potřebujete k této práci Vás naučíme, není potřeba předešlých zkušeností, stačí se přihlásit a u kávy probereme možnosti práce, šité na míru každému jednotlivci podle potřeby a možností.

Informace o pozici

  • Lukáš Římovský
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 40000 - 120000
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: Vzdělávací systém, příspěvky na vzdělání, na auto, na dovolenou
  • Vhodné pro: všechny kdo mají chuť něco změnit
  • Místo pracoviště: Zlínský, Jihomoravský, Moravskoslezský, Olomoucký Kraj